Воскресенье, 28.04.2024, 08:14
СТАРОБЕШЕВО
Главная | Налоговая информирует | Регистрация | Вход
Основное меню
Время
Пульс податкової
Свежий анекдот
Мы в соц. сетях
Вход
Главная » Статьи » Новости

В категории материалов: 690
Показано материалов: 661-680
Страницы: « 1 2 ... 32 33 34 35 »

Сортировать по: Дате · Названию · Переходам
У користувачів РРО є час для вивчення порядку передачі до органів державної податкової служби електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків.
Починаючи з 1 січня 2013 року наберуть чинності зміни до Закону №265 внесені Законами України від 02.12.10 №2756-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Податкового кодексу України», від 07.07.11 №3609-VI від 24 травня 2012 року N 4834-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України», якими передбачено створення реєстраторами розрахункових операцій контрольних стрічок в електронному вигляді (паперова форма контрольної стрічки зберігається), забезпечення неможливості спотворення або знищення даних про проведені розрахункові операції, копій розрахункових документів, які на ній містяться, можливість ідентифікації зазначеного реєстратора на такій стрічці.
Міністерство фінансів України 08.10.2012 Наказом № 1057 затвердило «Вимоги щодо створення контрольної стрічки в електронній формі у реєстраторах розрахункових операцій та модемів для передачі даних та Порядок передачі електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій дротовими або бездротовими каналами зв’язку до органів державної податкової служби».
Електронна контрольна стрічка повинна буде містити електронні копії всіх фіскальних чеків і Z-звітів. Для цього у Законі № 265 з 1 січня 2011 року введено термін модем - це окремий або у складі реєстратора розрахункових операцій пристрій, призначений для передачі копії сформованих реєстратором розрахункових операцій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків в електронній формі по дротових або бездротових каналах зв'язку, до складу якого входить пам'ять для тимчасового зберігання цих копій.
Суб'єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, або електронні контрольно-касові реєстратори, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, повинні подавати до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв'язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам'яті реєстраторів розрахункових операцій або в пам'яті модемів, які до них приєднанні.
Суб'єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, за виключенням електронних контрольно-касових реєстраторів, повинні подавати до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв'язку інформацію про обсяг розрахункових операцій, виконаних в готівковій та/або в безготівковій формі, або про обсяг операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, яка міститься в їх фіскальній пам'яті.
Новости | Просмотров: 348 | Добавил: Elena | Дата: 12.11.2012

На сьогоднішній день держава і податківці намагаються створити найбільш сприятливі умови для ведення підприємницької діяльності суб’єктами господарювання. Одним із головних кроків на шляху до порозуміння між податковою інспекцією та платниками податків є впровадження електронного документообігу.
Більшість платників вже переконались, що подання податкової звітності в електронному вигляді має багато переваг: вона може надсилатись до органів ДПС засобами телекомунікаційного зв'язку як в робочі часи, так і після 18 години, у вихідні та святкові дні, безпосередньо з офісу платника, власної квартири, будинку, Інтернет-кафе або з будь-якого місця з доступом до мережі Інтернет без черг, без труднощів, що пов'язані з передачею звітності у дні її масового подання.
Приємно зазначити, що для електронного звітування в країні створені всі передумови. ДПС розроблено та безкоштовно розповсюджується серед платників податків програмне забезпечення по формуванню та передачі до органів ДПС податкової звітності в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку.
Для того щоби скористатися наданою можливістю, платнику податків необхідно:
- отримати на сайті ДПС України або безпосередньо в органі ДПС районного рівня текст договору «Про визнання електронних документів» та заповнити його в двох екземплярах, У договорі повинні бути вказані усі необхідні реєстраційні дані підприємства (або підприємця) та його посадових осіб – керівників та бухгалтера.
- придбати в одному з акредитованих центрів сертифікації електронні ключі (підписи) та сертифікати відкритих ключів. Повний комплект ключів містить ключ – печатку та ключі керівників та бухгалтерів.
- надати до органу ДПС, у який він звітується, два паперових екземпляри заповненого договору та сертифікати відкритих ключів в електронному вигляді.
- після підписання договору з боку посадових осіб органу ДПС платнику надається дозвіл на відправку звітності засобами телекомунікаційного зв’язку з накладанням цифрового підпису. Платник податків отримує в органі ДПС другій екземпляр договору «Про визнання електронних документів».
Для формування звітності в електронному вигляді платникам безкоштовно надається відповідне програмне забезпечення (ОПЗ). Програмне забезпечення може бути отримане безпосередньо в органі ДПС, або за допомогою Інтернету з сайту ДПА України (www.sta.gov.ua).
.
Новости | Просмотров: 311 | Добавил: Elena | Дата: 12.11.2012

У розділі „Каталог послуг” на офіційному веб-порталі ДПС України (http://www.sts.gov.ua) платники податків можуть ознайомитися із переліками безоплатних та платних адміністративних послуг, що надаються органами ДПС.
До платних послуг увійшли послуги, пов’язані з ліцензуванням виробництва і обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів.
У розділі розміщено також інформацію щодо нормативно-правових актів, які регламентують надання адміністративних послуг, термінів їх надання, а також перелік органів ДПС, до яких необхідно звернутися для їх отримання.
Для зручності платників на сайті розміщені електронні форми заяв, необхідні для отримання таких послуг.
Новости | Просмотров: 291 | Добавил: Elena | Дата: 12.11.2012

ДПІ у Старобешівському районі Донецької області повідомляє, що з 05 листопада 2012 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 17.09.2012 № 1000 «Про затвердження форм податкових розрахунків з плати за користування надрами» (далі – Наказ № 1000), яким затверджено нові форми Податкового розрахунку з плати за користування надрами для видобування корисних копалин та Податкового розрахунку з плати за користування надрами в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин, та визнано таким, що втратив чинність, наказ Державної податкової адміністрації України від 24.12.2010 № 1013 «Про затвердження форм податкових розрахунків з плати за користування надрами».
Одночасно повідомляємо, що відповідно до п.46.6 ст.46 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями якщо в результаті запровадження нового податку або зміни правил оподаткування змінюються форми податкової звітності, центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики, який затвердив такі форми, зобов'язаний оприлюднити нові форми звітності.
До визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.
Новости | Просмотров: 360 | Добавил: Elena | Дата: 08.11.2012

Державна податкова служба запускає новий он-лайн сервіс для підприємців – „Податковий асистент”. Так, на постійній основі, через Інтернет ДПСУ повідомлятиме платників про податкові ризики, які податківці виявляють під час моніторингу їх господарської діяльності.
Листування буде індивідуальним та повністю конфіденційним. При цьому податкова пропонуватиме підприємцям самостійно усунути недоліки до офіційного подання звітності.
З точки зору фахівців податкової виправлення розбіжностей заздалегідь буде більш конструктивним. „Фактично платник отримує від нас послуги податкового аудиту – безкоштовно та з якісною інформацією від першоджерела. Ми сподіваємося, що це сприятиме подальшому налагодженню партнерських стосунків та популярності електронних сервісів звітування”, - впевнені фахівці ДПСУ.
Скористатися сервісом „Податковий асистент” зможуть лише ті платники, які надсилають звітність до органів ДПС в електронному вигляді.
Новости | Просмотров: 341 | Добавил: Elena | Дата: 05.11.2012

Шановні платники податків! На виконання доручення Президента України Віктора Януковича ДПС України здійснює комплекс заходів для підготовки Програми лібералізації державної податкової політики на 2013-2014 рр.
Бажаючі можуть залишити свої пропозиції щодо удосконалення податкового законодавства та поліпшення роботи органів ДПС в спеціальних скриньках, що розміщені у приміщеннях органів ДПС та Центрах обслуговування платників податків, або надіслати їх на електронну адресу taxservice@sts.gov.ua.”
Новости | Просмотров: 369 | Добавил: Elena | Дата: 01.11.2012

При поданні звітності з податку на прибуток за підсумками трьох кварталів 2012 року додаток ОК, в якому зазначався перелік доходів і витрат в розрізі контрагентів - платників єдиного податку, подавати не потрібно.
З Податкового кодексу України виключено норми, які раніше зобов'язували платників податку на прибуток подавати до органів ДПС такий додаток разом з податковою декларацією.
Відповідні зміни внесені Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної податкової служби та у зв'язку з проведенням адміністративної реформи в Україні» від 5 липня 2012 № 5083-VI
Новости | Просмотров: 372 | Добавил: Elena | Дата: 01.11.2012

Суб’єкти господарювання, які використовують воду виключно для задоволення власних питних і санітарно-гігієнічних потреб, починаючи з 1 липня 2012 року не є платниками збору за спеціальне використання води (згідно з п.323.2 ст.323 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями).
Під терміном «санітарно-гігієнічні потреби» слід розуміти використання води в туалетних, душових, ванних кімнатах і умивальниках та використання для утримання приміщень у належному санітарно-гігієнічному стані.
Оскільки податковим періодом по збору за спеціальне використання води є квартал, то такі суб’єкти господарювання починаючи з ІІІ кварталу 2012 року можуть не подавати податкову декларацію по збору за наступні звітні періоди. Для цього необхідно повідомити про це орган державної податкової служби за місцем податкової реєстрації, шляхом подання заяви про відсутність об’єктів обчислення збору у наступних звітних періодах.
Новости | Просмотров: 338 | Добавил: Elena | Дата: 01.11.2012

Державна податкова служба України нагадує, що на веб-порталі ДПС України функціонує Єдина база податкових знань, яка постійно оновлюється та вдосконалюється. Єдина база включає в себе перелік найбільш актуальних питань-відповідей, що виникають у платників податків.
Для того, щоб скористатись цим сервісом потрібно:
1. Відкрити вікно будь-якого браузера та ввести в адресний рядок наступну адресу – www.sts.gov.ua. Натиснути клавішу Enter.
2. Після повного завантаження сторінки веб-порталу ДПС України натиснути на гіперпосилання «Єдина база податкових знань», яке розташоване в середній частині екрану. Після переходу натиснути гіперпосилання «Єдина база податкових знань» – на сторінці буде відображена Єдина база податкових знань у розрізі категорій, а також буде доступне гіперпосилання «Пошук по базі».
3. Пошук запитань-відповідей в Єдиній базі податкових знань можна проводити за допомогою категорій запитань або за допомогою посилання «Пошук по базі».
У разі пошуку запитань–відповідей за допомогою категорій запитань потрібно з переліку категорій обрати найбільш схожу з Вашим запитанням та натиснути на неї, або натиснути на символ «+» (що зліва від категорії) для відображення існуючих підкатегорій даної категорії. З переліку підкатегорій обрати найбільш наближену підкатегорію до Вашого запитання, натиснути на неї та знайти серед запропонованих запитань-відповідей запитання, яке Вас цікавить.
У разі пошуку запитань – відповідей за допомогою посилання «Пошук» потрібно заповнити відповідні поля («Пошук за фразою», «Категорія», «Підкатегорія», «Шукати серед», «Статус») та натиснути посилання «Пошук». Якщо необхідне запитання не знайдено потрібно повторити пошук, при цьому поле «Пошук за фразою» доповнити додатковими словами.
Звертаємо Вашу увагу та те, що перелік категорій Єдиної бази податкових знань доповнено новими категоріями. Назви цих категорій відповідають назвам податків, зборів (обов’язкових платежів), з урахуванням норм Податкового кодексу України, а саме: 020, 030, 040, 050, 080, 110, 120, 130, 140, 160, 170, 180, 200, 210, 270, 300, 310, 320, 360, 370, 410, 510, 520, 530, 540, 550, 560, 570, 590, 600.
Новости | Просмотров: 518 | Добавил: Elena | Дата: 01.11.2012

Державна податкова служба у Донецькій області повідомляє, що у рамках співпраці ДПС України та ВГО «Асоціація платників податків України» та на виконання Плану спільних дій на 2012 рік, 1-2 листопада 2012 року у с. Конча-Заспа (Київська область) відбудеться Всеукраїнський галузевий семінар для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності за участі фахівців Державної митної служби України та Державної податкової служби України на тему: „Новації податкового та митного законодавства України”.
Місце проведення семінару: с. Конча-Заспа, Київська обл., вул. Старокиївська, 22 (готель «Старий Відень»). Початок семінару: 11 год. 00 хв.
Новости | Просмотров: 391 | Добавил: Elena | Дата: 29.10.2012

З 17 грудня українські підприємці будуть повністю звільнені від обтяжливої процедури отримання та подачі до податкової служби довідки про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ).
У подальшій своїй роботі органи Державної податкової служби будуть самостійно, без залучення платників, використовувати відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, а також дані з відомчих баз даних органів статистики, Пенсійного фонду України, інших установ. Зараз триває процес автоматичного переносу даних з ЄДРПОУ до Єдиного державного реєстру. В нього також вносяться дані про взяття на облік в органах ДПС, пенсійного фонду, державної статистики.
За оцінками фахівців ДПСУ, така новація дозволить значно спростити процедури адміністрування податків для українського бізнесу, зокрема за рахунок зменшення кількості необхідних для цього документів та часу, що витрачається на їх отримання. Зазначимо також, що довідка ЄДРПОУ була платною, а, відтак, підприємці зекономлять не тільки час, а й гроші.
Такі організаційні зміни передбачені Постановою Кабміну № 949-п від 17.10.2012 №949-п «Про внесення змін до деяких постанов КМУ з питань подання довідки про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України», а також Законом України від 24.05.2012 № 4839 «Про внесення змін до деяких законів України щодо взяття на облік юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців». Норми закону вступають в дію з 17 грудня 2012 року.
Новости | Просмотров: 330 | Добавил: Elena | Дата: 28.10.2012

Зокрема, за вчинення нотаріальних дій державними нотаріальними конторами, а також виконавчими комітетами сільських, селищних та міських рад державне мито сплачується до вчинення нотаріальних дій, а за видачу дублікатів нотаріально посвідчених документів, що є в справах нотаріальних контор, - при їх видачі.
Державне мито за угодами, за якими одна сторона звільняється від сплати державного мита, сплачується другою стороною, яка не звільнена від сплати державного мита, або пропорційно за домовленістю сторін.
За державну реєстрацію актів цивільного стану а також за повторну видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, державне мито сплачується до подання відповідної заяви.
Розрахункові/касові документи про сплату державного мита додаються до примірників посвідчених правочинів, до заяв про державну реєстрацію актів цивільного стану та інших відповідних матеріалів про видачу документів, а також до документів реєстрації укладених на біржах угод.
Нагадаємо, що платниками державного мита на території України є фізичні та юридичні особи за вчинення в їхніх інтересах дій та видачу документів, що мають юридичне значення, уповноваженими на те органами.
Державне мито справляється за ставками у розмірах (частинах) неоподатковуваного мінімуму доходів громадян та в процентному відношенні до відповідної суми документа (вартості відчужуваного майна тощо).
Відповідні норми передбачено Інструкцією про порядок обчислення та справляння державного мита, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 07.07.2012 №811. Цей наказ набрав чинності з 8 жовтня 2012 року.
Також визнано таким, що втратив чинність, наказ Головної державної податкової інспекції України від 22.04.1993 №15 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення та справляння державного мита.
Новости | Просмотров: 387 | Добавил: Elena | Дата: 23.10.2012

Прибуток по новому!

З 1 січня 2013 року докорінно змінюється підхід до декларування та сплати платниками податку на прибуток своїх податкових зобов'язань.
Платники податку на прибуток (крім новостворених, виробників сільськогосподарської продукції, неприбуткових установ (організацій) та платників податків, у яких доходи, що враховуються при визначенні об'єкта оподаткування, за останній річний звітний податковий період не перевищують 10 мільйонів гривень) щомісяця сплачують авансовий внесок з податку на прибуток у порядку і в строки, які встановлені для місячного податкового періоду, у розмірі не менше 1/12 нарахованої до сплати суми податку за попередній звітний (податковий) рік без подання податкової декларації.
Платники податку, які зареєстровані протягом звітного (податкового) року (новостворені), сплачують податок на прибуток на підставі річної податкової декларації за період діяльності у звітному (податковому) році без подання податкової декларації за звітні (податкові) періоди (календарний квартал, півріччя та дев'ять місяців) та не сплачують авансового внеску.
Платники податку, у яких доходи, що враховуються при визначенні об'єкта оподаткування, за останній річний звітний (податковий) період не перевищують 10 мільйонів гривень, та неприбуткові установи (організації) сплачують податок на прибуток на підставі податкової декларації, яку подають до органів державної податкової служби за звітний (податковий) рік і не сплачують авансових внесків.
У складі річної податкової декларації платником податку подається розрахунок щомісячних авансових внесків, які мають сплачуватися у наступні дванадцять місяців. Визначена в розрахунку сума авансових внесків вважається узгодженою сумою грошових зобов'язань.
При цьому дванадцятимісячний період для сплати авансових внесків визначається починаючи з місяця, наступного за місяцем, в якому визначено граничний строк подання річної податкової декларації за попередній звітний (податковий) рік, до місяця подання податкової декларації за поточний звітний (податковий) рік.
Головним у таких змінах є те, що платники податку на прибуток самостійно визначатимуть авансовий внесок, що підлягатиме сплаті щомісячно.
При цьому пунктом 2 підрозділу 4 розділу XX Податкового кодексу встановлено, що платники податку на прибуток підприємств, які починаючи з 2013 року подають річну податкову декларацію відповідно до пункту 57.1 статті 57 цього Кодексу, сплачують у січні - лютому 2013 року авансовий внесок з цього податку у розмірі 1/9 податку на прибуток, нарахованого у податковій звітності за дев'ять місяців 2012 року, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.
Таким чином, проведення розрахунків сплати податкових зобов'язань починаючи з 1 січня 2013 року буде здійснюватися виключно за встановленими Податковим кодексом підходами.
Новости | Просмотров: 377 | Добавил: Elena | Дата: 22.10.2012

Допоможе ВЕБ-ПОРТАЛ ДПС УКРАЇНИ

Офіційний веб-портал ДПС України (sts.gov.ua) допоможе будь-кому вирішити питання стосовно податків. Відвідавши портал Ви можете:

дізнатися про:

Реєстр платників ПДВ;
Анульовані свідоцтва платників ПДВ;
Адреси масової реєстрації платників податків;
Свого бізнес-партнера;
Перевірити свідоцтво платника єдиного податку;

ознайомитися з:

«Єдиною базою податкових знань»;
Податковими роз’ясненнями та узагальнюючими податковими роз’ясненнями ДПС України;
Проектами регуляторних актів;
Рішеннями місцевих рад щодо плати за землю та місцевих податків та зборів;

знайти цікавого співрозмовника на форумі ДПС України

корисне
Акредитований центр сертифікації ключів;
Пульс податкової;
Електронна звітність.

Крім того, запроваджено новий сервіс «Тиждень тематичних консультацій» - надання в інтерактивній формі консультацій платникам податків з питань застосування податкового законодавства відповідно до заявленої теми.
Новости | Просмотров: 384 | Добавил: Elena | Дата: 22.10.2012

Сьогодні в нашій країні, нажаль, ще й досі залишаються поширеними тіньові процеси в сфері виплати заробітної плати, чим порушується конституційне право кожного громадянина на гідний рівень життя для себе та своїх близьких, на своєчасну виплату нагороди за працю, достатній рівень пенсійного забезпечення, отримання соціальних гарантій тощо.
Цей перелік можна продовжувати довго, адже ті громадяни, які погоджуються отримувати заробітну плату в "конверті", не лише сприяють розвитку тіньових схем ухилення від сплати податків, а ще й самі себе позбавляють соціальної захищеності. У більшості випадків, громадяни чітко не усвідомлюють, що серед суттєвих мінусів нелегальної заробітної плати – відсутність трудового стажу та гарантованого розміру заробітної плати.
Крім того, немає жодних соціальних гарантій, передбачених законодавством, таких як: право на відпуску (тим більше, додаткову або без збереження зарплати), відпуску з вагітності та пологів; право на дострокових вихід на пенсію, право на скорочений робочий день (тиждень), право на охорону праці, право на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.
Треба завжди пам’ятати кожному, що умови праці та оплати праці у випадку неофіційного оформлення працівника визначатимуться тільки особистим ставленням керівника до конкретної людини, що завжди існує ризик звільнення у будь-який момент без виплати заробітної плати та вихідної допомоги, що отримання пенсії за віком буде мінімальним.
Отже, дбайте про своє майбутнє та майбутнє своїх близьких вже сьогодні, захистить свої права та не позбавляйте державу можливості захистити вас у випадку здійснення неправомірних дій працедавцем по відношенню до вас.
З метою посилення боротьби з тіньовими доходами ми пропонуємо звертатися у податкові органи з інформацією про всі факти виплати заробітної плати неофіційним шляхом та закликаємо вас бути пильними та небайдужими до себе!
Новости | Просмотров: 320 | Добавил: Elena | Дата: 22.10.2012

Податкова служба збиратиме побажання платників для розробки програми лібералізації податкової політики

Голова Державної податкової служби України Олександр Клименко доручив керівникам територіальних органів ДПС наступного тижня провести у регіонах комунікаційні сесії з місцевими підприємцями та громадськістю.

Новости | Просмотров: 337 | Добавил: Alex-stb | Дата: 19.10.2012

Відповідно до Закону України«Про Державний бюджет України на2012 рік» розмір мінімальноїзаробітної плати становитеме:
з 01.10.2012-30.11.2012 – 1 118 грн.
з 01.12.2012-31.12.2012 – 1 134 грн.
Згідно з розділом ХІХ (Прикінцеві положення) Податкового кодексу України до п.п.169.4.1 пункту 169.4 статті 169 (Перерахунок податку та податкові соціальні пільги) цього Кодексу до 31 грудня 2014 року для застосування цього підпункту податкова соціальна пільга (далі - ПСП) надається в розмірі, що дорівнює 50% розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (1073 грн. х 50%) (у розмірі на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року. У 2012 році податкова соціальна пільга дорівнює – 536,50 грн.
Підпункт 169.4.1 Податкового кодексу України визначає, що ПСП застосовується до доходу, нарахованого протягом звітного податкового місяця як заробітна плата (інші прирівняні до неї згідно із законодавством виплати, компенсації та винагороди), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює сумі місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 грн. – 1500,00 грн.
Збільшення протягом року прожиткового мінімуму не впливає на граничний розмір доходу, що дає право на застосування ПСП до заробітної плати. Цей показник розраховується виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи, що діє станом на 1 січня – 1073 грн.(пп.169.4.1п.169.4 ст.169 Податкового кодексу). Тобто протягом 2012 року граничний розмір заробітної плати, доякого можна застосовувати ПСП, буде дорівнювати 1500 грн.
Новости | Просмотров: 357 | Добавил: Elena | Дата: 17.10.2012

За дев»ять місяців 2012 року платниками податків, які знаходяться на обліку в ДПІ у Старобешівскому районі Донецької області ДПС сплачено до Зведеного бюджету України 180924,7 тис.грн. У порівнянні з відповідним періодом 2011 року надходження до Зведеного бюджету збільшились на 23,1 %, що в грошовому вираженні складає 33961,3 тис. грн..
До Державного бюджету України перераховано податків на суму 54634,9 тис. грн., минулорічний показник перевищено на 11187,3 тис.грн. або на 25,7 %.
До місцевого бюджету мобілізовано податкових платежів на загальну суму 126289,8 тис. грн.., що на 22% або на 22774,0 тис. грн.. більше аналогічного періоду минулого року.
Зростання надходжень відбулося завдяки налагодженим партнерським відносинам між податковою службою та бізнесом, а також сумлінності платників податків та підвищенню рівня податкової культури.
Новости | Просмотров: 349 | Добавил: Elena | Дата: 15.10.2012

З 12 серпня 2012 року введені дві додаткові групи платників єдиного податку для фізичних – 5 та юридичних осіб – 6. Граничний розмір доходу для цих груп встановлено на рівні 20 млн. грн. Максимальне число найманих працівників для 5 групи – 20, для 6 – 50. Ставка податку при сплаті ПДВ – 7%, при включені ПДВ до складу єдиного податку – 10% для обох груп.
Для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання повинен подати до органу державної податкової служби заяву (пп.298.1.1 п.298.1 ст.298 ПКУ).
Звертаємо увагу на те, що в разі перевищення гранично допустимого розміру доходу платники єдиного податку 3 і 4 груп можуть подати заяву про перехід в групи 5 і 6 не пізніше 20 числа місяця, наступного за календарним кварталом, в якому відбулося перевищення.
Новости | Просмотров: 316 | Добавил: Elena | Дата: 15.10.2012

Починаючи з 1 жовтня 2012 року розмір мінімальної заробітної плати в розрахунку на місяць становить 1118 грн. (ст.. 13 Закону України «Про державний бюджет України на 2012 рік»)
Новости | Просмотров: 326 | Добавил: Elena | Дата: 10.10.2012

Магазин Рыболов
Погодка
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 15
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0
    Copyright MyCorp © 2024 Бесплатный хостинг uCoz