Суббота, 11.05.2024, 22:56
СТАРОБЕШЕВО
Главная | Налоговая информирует | Регистрация | Вход
Основное меню
Время
Пульс податкової
Свежий анекдот
Мы в соц. сетях
Вход
Главная » Статьи » Новости

В категории материалов: 690
Показано материалов: 621-640
Страницы: « 1 2 ... 30 31 32 33 34 35 »

Сортировать по: Дате · Названию · Переходам
З метою доведення до власників житлової нерухомості інформації про порядок сплати податку на нерухоме майно та виключення непорозумінь та толкувань навколо нового податку , заступник начальника ДПІ у Старобешівському районі Є.В. Анастасов розповів журналістам газети основні нюанси «бентежливого» податку.

«Податок на нерухоме майно буде сплачуватися за житлову площу об’єкта житлової нерухомості. При цьому для фізичних осіб (тобто громадян) податок будуть обчислювати органи ДПС на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (громадяни декларацію подавати не будуть) із застосуванням пільги у вигляді зменшення житлової площі:

а) для квартири - на 120 кв. метрів;

б) для житлового будинку - на 250 кв. метрів.

Таке зменшення застосовуватиметься до об'єкта житлової нерухомості, у якому фізична особа - платник податку зареєстрована в установленому законом порядку, або за вибором такого платника до будь-якого іншого об'єкта житлової нерухомості, який перебуває в його власності.
Таким чином, якщо громадянин має житловий будинок з житловою площею до 250 кв. м. або квартиру до 150 кв. м. – податок сплачуватись не буде. Якщо людина прописана в будинку, але має ще один будинок, або квартиру, то пільга надається тільки на один об’єкт власності, за другий доведеться сплачувати податок.
Органи ДПС до 1 липня звітного року надішлють фізичним особам – платникам податку податкове повідомлення-рішення про суму податку, що підлягає сплаті, та платіжні реквізити. Сплатити податок необхідно протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.
Що стосується ставок податку, то вони складуть:

- не більше 1 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року (у 2013 році – 11,47 грн.) – для квартир, житлова площа яких не перевищує 240 кв. метрів, та житлових будинків, житлова площа яких не перевищує 500 кв. метрів.
- 2,7 відсотка розміру мінімальної заробітної плати (у 2013 році – 30,97 грн.) – для квартир, житлова площа яких понад 240 кв. метрів, та житлових будинків, житлова площа яких понад 500 кв. метрів.
Підсумовуючи сказане, хочу заспокоїти громадян, що даний податок торкнеться лише незначної частини населення. Якщо у когось виникнуть запитання - ми готові відповісти кожному особисто, або за телефонами 2-10-66, 2-19-08.
Новости | Просмотров: 327 | Добавил: Elena | Дата: 11.02.2013

Новий податковий сервіс дозволяє платникам податків оперативно отримати довідку про відсутність заборгованості перед бюджетом. Для цього платнику потрібно лише надіслати електронну заяву до податкової. У разі відсутності у заявника податкового боргу автоматично формується електронна довідка та надсилається на його електронну адресу.
За бажанням платника довідка може надсилатися і у паперовому вигляді. Для цього йому потрібно звернутися до податкового органу, в якому він обліковується, з відповідною заявою. В ній необхідно вказати нормативну підставу для видачі довідки. Крім того, довідку про відсутність заборгованості можна отримати і в Центрах обслуговування платників податків. Строк видачі довідки не перевищує 5 робочих днів.
Електронний спосіб отримання довідок вважається більш перспективним та раціональним, оскільки він не потребує витрачання часу на візит до податкової, спілкування з інспектором тощо.
Форма довідки та заяви на її отримання затверджено відповідним наказом Міністерства фінансів України.
Новости | Просмотров: 283 | Добавил: Elena | Дата: 11.02.2013

З метою якісного проведення кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2012 році, та для забезпечення виконання вимог Податкового Кодексу України в частині внесення змін до реєстраційних даних громадянина протягом місяця з дати виникнення таких змін, постійно проводиться роз’яснювальна робота з питання заповнення документу на зміну реєстраційних даних. ЇЇ результатом стала найбільша по Україні кількість звернень громадян до податкових органів області з метою оновлення своїх реєстраційних даних.
Відповідно до п 70.7. ст.70 (далі Кодекс) фізичні особи – платники податків зобов’язані подавати органам державної податкової служби відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки або повідомлення (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку у паспорті), протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання відповідної заяви.
Таким чином, при виникненні змін у реєстраційних даних особи (ПІБ, адреса реєстрації, зміна паспорту) громадянину необхідно звернутися до відповідного органу ДПС для внесення цих змін до Державного реєстру фізичних осіб або окремого реєстру Державного реєстру для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку у паспорті.
Новости | Просмотров: 259 | Добавил: Elena | Дата: 04.02.2013

До Державної податкової служби у Донецькій області часто звертаються громадяни, права яких порушено при наданні побутових послуг (перукарські, косметологічні, манікюр, педикюр) не зареєстрованими фізичними особами – підприємцями у необладнаних спеціальним устаткуванням приміщеннях, які не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам. Це призводить не тільки до втрат бюджетів, а й загрожує здоров’ю клієнтів. До такого виду діяльності законодавство, в т.ч. податкове, висуває низку вимог. Однак, відсутність документів, що підтверджують отримання таких послуг, становить неможливим відновлення контролюючими органами порушених прав громадян.
ДПС у Донецькій області, ДПІ у Старобешівському районі постійно проводить роботу щодо легалізації доходів громадян. Для громадян, які мають інформацію щодо осіб, які отримують зарплату «в конверті» або інші доходи та не сплачують податки, на офіційному веб-сайті ДПС у Донецькій області http://dn.sts.gov.ua у розділі «Контакти» розміщено номера телефонів (301-52-85, 301-53-39), за якими можна повідомити про факти отримання громадянами доходів без оподаткування для подальшого їх відпрацювання. Громадяни Старобешівського району можуть повідомити про дані факти за телефоном 2-19-08.
Наразі, за підсумками відпрацювання балансу трудових ресурсів за 2012 рік в Донецькій області було залучено до сплати податків майже 40 тисяч громадян, додатково до бюджету надійшло 12,2 млн. грн.
Нагадаємо, що до громадян, які знехтували реєстрацією в якості фізичної особи – підприємця, застосовуються заходи адміністративного впливу, передбачені діючим законодавством.
Новости | Просмотров: 291 | Добавил: Elena | Дата: 04.02.2013

Подання податкової звітності в електронному вигляді має багато переваг як для платника податків, так і для податкової служби, зокрема платники податків отримують:
- економію робочого часу платників податків, а також власних коштів на придбання бланків звітних документів (немає необхідності відвідувати податкову інспекцію, купувати бланки звітності);
- звітність, надіслана до податкового органу електронною поштою через мережу Інтернет із застосуванням посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису, не потребує дублювання на паперових носіях, а також їх зберігання;
- уникнення витрачання часу у чергах до податкового інспектора або „вікна" прийому звітності при поданні звітності, оскільки достатньо її лише сформувати в електронному вигляді за допомогою спеціальних програм та передати через мережу Інтернет до податкового органу;
- гарантію автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність арифметичних помилок та описок;
- суттєве скорочення термінів проведення перевірки щодо правомірності заявлених до відшкодування сум ПДВ та забезпечення своєчасного їх відшкодування платнику податку;
- оперативне оновлення форматів подання документів в електронному вигляді по телекомунікаційним каналам зв'язку (у разі зміни форм податкових декларацій, інших документів, які є підставою для нарахування і сплати податків, або при введенні нових форм декларацій платник податків автоматично отримує можливість оновлення версій форматів);
- інформацію щодо стану розрахунків стосовно сплати податків та заборгованості перед бюджетом (податковий орган щомісячно висилає повідомлення про наявну заборгованість перед бюджетом); підтвердження доставки звітності (податковий орган висилає квитанцію про отримання податкової декларації каналами телекомунікаційного зв'язку);
- конфіденційність інформації;
- оперативність обробки отриманої інформації у податковому органі.
Для подання податкової звітності до органів ДПС в електронній формі платникам податків необхідно:
- з органом ДПС за місцем свого обліку укласти договір про визнання електронних документів (договір можна укласти як в паперовому так і в електронному вигляді);
- отримати у акредитованому центрі сертифікації ключів, включеному до системи електронного звітування, посилені сертифікати ключів електронного цифрового підпису. Такі послуги можна отримати безкоштовно у АЦСКІДД ДПС України;
- мати програмне забезпечення по веденню бухгалтерського обліку або програмне забезпечення по формуванню податкової звітності, яке безкоштовно розповсюджується органами ДПС.
У разі виникнення питань стосовно надання звітності в електронному вигляді звертатись за телефоном 2-18-45 або у Центр обслуговування платників податків (1 поверх ДПІ у Старобешівському районі).
Новости | Просмотров: 291 | Добавил: Elena | Дата: 04.02.2013

Громадяни України, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов'язані подати до органу державної податкової служби за місцем своєї реєстрації декларацію про майновий стан і доходи. Це необхідно зробити не пізніше ніж за 60 календарних днів до виїзду.
Перевірка органом ДПС здійснюється протягом 30 календарних днів після надходження такої декларації. У разі відсутності податкових зобов’язань платнику податку видається відповідна довідка.
Довідка про сплату та відсутність податкових зобов'язань з податку на доходи фізичних осіб дійсна протягом 60 календарних днів з дати її видачі.
Зазначений документ подається до органів митного контролю під час перетину кордону і є підставою для проведення митних процедур.
Обов’язок щодо подання податкової декларації платниками податку-резидентами, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, визначено п. 179.3 ст. 179 Податкового кодексу України та регламентовано постановою Кабінету міністрів України від 27.12.2010 №1243 «Про затвердження Порядку отримання довідки про сплату податку на доходи фізичних осіб платником податку-резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та про відсутність податкових зобов’язань з такого податку» .
Новости | Просмотров: 269 | Добавил: Elena | Дата: 01.02.2013

При Міністерстві доходів і зборів буде утворено Інвестиційну Раду задля зміцнення партнерських стосунків і забезпечення прямого діалогу із вітчизняними та іноземними інвесторами. Про це під час зустрічі з представниками Американської торгівельної палати повідомив міністр доходів і зборів Олександр Клименко.
«Ми завжди були і завжди будемо надійним і прогнозованим партнером для бізнесу, як українського, так і іноземного. Довіра інвесторів – це той соціальний капітал, який ми маємо надію конвертувати у довгострокові вкладення в національну економіку. І довіра ця базуватиметься на діалозі, на постійному спілкуванні, спільній роботі над правилами регулювання бізнесової діяльності в Україні. Підприємці отримають унікальну змогу формувати такий інвестиційний клімат, який вважають оптимальним для себе», - заявив О. Клименко.
Інвестиційна Рада працюватиме як консультативно-дорадчий орган при Міндоходів. До її складу увійдуть керівники та провідні фахівці Міністерства, представники бізнес-асоціацій, топ-менеджери національних та зарубіжних компаній. Очолить новий орган Міністр доходів і зборів.
У Раді буде утворено кілька робочих груп, які займатимуться питаннями покращення інвестиційного клімату, податків та митних зборів, законодавчими пропозиціями. За результатами вивчення своєї тематики робочі групи надаватимуть рекомендації щодо усунення існуючих недоліків та перешкод для бізнесу.
Новости | Просмотров: 299 | Добавил: Elena | Дата: 01.02.2013

Фізичні особи, які мають намір здійснювати незалежну професійну діяльність, повинні зареєструвати таку діяльність у відповідному уповноваженому органі та отримати свідоцтво про реєстрацію чи інший документ (дозвіл, сертифікат тощо), що підтверджує право на ведення такої діяльності.
Протягом 10 календарних днів після реєстрації фізична особа зобов'язана стати на облік в органі ДПС. Для цього необхідно подати заяву та документи до органу державної податкової служби за місцем свого постійного проживання особисто (надіслати рекомендованим листом з описом вкладення) або через уповноважену особу. Взяття на облік здійснюється органом податкової служби не пізніше наступного робочого дня з дня прийняття заяви.
Відповідно до п. 178.2 ст. 178 Податкового кодексу України, доходи громадян, отримані протягом календарного року від провадження незалежної професійної діяльності, оподатковуються за ставкою 15 % бази оподаткування, а в разі перевищення десятикратного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року, ставка податку становить 17 % суми перевищення.
Нагадаємо, що незалежна професійна діяльність - це участь фізичної особи у науковій, літературній, артистичній, художній, освітній або викладацькій діяльності, діяльність лікарів, приватних нотаріусів, адвокатів, аудиторів, бухгалтерів, оцінщиків, інженерів чи архітекторів, особи, зайнятої релігійною (місіонерською) діяльністю, іншою подібною діяльністю за умови, що така особа не є працівником або фізичною особою - підприємцем та використовує найману працю не більш як чотирьох фізичних осіб.
Облік фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, ведеться відповідно до вимог статті 65 Розділу ІІ «Адміністрування податків, зборів (обов’язкових платежів)» Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями.
Новости | Просмотров: 269 | Добавил: Elena | Дата: 01.02.2013

З метою надання платникам податків послуг щодо видачі сертифікатів відкритих ключів електронного цифрового підпису для подання електронної звітності на безоплатній основі у Донецькій області створені нові пункти реєстрації користувачів акредитованого центру сертифікації ключів ІДД ДПС України. Нові пункти реєстрації розміщуються при Горлівській ОДПІ, ДПІ у м.Краматорську, ДПІ у Кіровському районі м. Донецька.
Слід зазначити, що ДПС України розробила програмне забезпечення «Інформаційного порталу органів ДПС» по обробці та прийому електронної звітності платників податків з використанням нових форматів (можна ознайомитися за електронною адресою WWW.CSKIDD.GOV.UA). Але паралельно органами ДПС буде здійснюватись приймання звітності, підписаної посиленими сертифікатами відкритих ключів (до закінчення терміну їх дії), які видані акредитованими центрами сертифікації ключів раніше.
Наразі, в листопаді минулого року засобами e-mail надали податкову звітність до органів ДПС Донецької області майже 83% платників податків, у тому числі - 99% платників ПДВ. Для порівняння зазначимо, що на початок 2012 року аналогічні цифри відповідно дорівнювали 70,7% та 95% платників.
Новости | Просмотров: 317 | Добавил: Elena | Дата: 29.01.2013

З 25.01.2013 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 05.12.2012 № 1276 «Про затвердження форми Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, та Порядку його складання».
Згідно із зазначеним наказом втратив чинність, наказ Державної податкової адміністрації України від 23 грудня 2010 року № 996 «Про затвердження форми Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, та Порядку його складання».
Новости | Просмотров: 388 | Добавил: Elena | Дата: 29.01.2013

Доходи фізичних осіб - підприємців, які отримані протягом календарного року від провадження господарської діяльності, підлягають
оподаткуванню.
До складу загального оподатковуваного доходу зараховується виручка, що надійшла фізичній особі - підприємцю як в грошовій, так і в натуральній формі від провадження господарської діяльності, а саме:
- виручка у вигляді безготівкових грошових коштів, що надійшли на банківський рахунок чи в готівковій формі безпосередньо підприємцю чи його працівникам на місці здійснення розрахунків (в т.ч. відсотки банку);
- виручка в натуральній (негрошовій формі);
- суми штрафів і пені, отримані від інших суб’єктів підприємництва за договорами цивільно-правового характеру за порушення умов договорів та інші доходи, які пов’язані із здійсненням підприємницької діяльності.
Власні кошти, які фізична особа – підприємець, що перебуває на загальній системі оподаткування, зараховує на розрахунковий розрахунок, не включаються до складу доходу (виручки у грошовій та натуральній формі) та не відображаються у Книзі обліку доходів та витрат.
Крім того, якщо на розрахунковий рахунок фізичної особи – підприємця надійшла помилково перерахована сума коштів, яка потім була повернута ним, то така сума також не включається до складу доходу суб’єкта господарювання.
Визначення доходів фізичних осіб передбачено ст. 177 розділу IV Податкового кодексу України.
Новости | Просмотров: 294 | Добавил: Elena | Дата: 28.01.2013

Для отримання довідки про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов’язкових платежів) (далі – Довідка) платнику податків необхідно звернутися до податкового органу із заявою (довільної форми). У цій заяві обов’язково зазначається:
ü нормативний документ, що передбачає надання органом ДПС Довідки;
ü назва установи (організації, закладу), до якої цю Довідку буде подано платником податків.
Строк розгляду заяви платника податків та видача Довідки або відмови в її наданні становить п’ять робочих днів від дня отримання такої заяви податковим органом.
Довідка про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов’язкових платежів) видається безпосередньо заявнику або його довіреній особі під час відвідування органу ДПС, до якого ним було подано відповідну заяву. Термін вручення Довідки має відповідати визначеному у ній терміну дії. Довідка, як офіційний документ органу державної податкової служби, діє протягом 10 днів з дня видачі і відображає стан розрахунку платника податків з бюджетом на дату видачі довідки.
Якщо платник податків не звернувся до органу державної податкової служби щоб отримати Довідку протягом терміну її дії, то така Довідка підшивається до справи платника податків.
Якщо ж, суб’єкт господарювання має податковий борг, то працівник податкового органу готує лист (у довільній формі) з вмотивованою відмовою щодо видачі Довідки, забезпечує підписання цього листа та відправлення на адресу платника податків.
Новости | Просмотров: 279 | Добавил: Elena | Дата: 28.01.2013

За новостворені (нововведені) об’єкти житлової нерухомості фізична особа буде сплачувати податок, починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.
Якщо право власності протягом календарного року переходить від одного власника до іншого, то попередній власник сплачує податок на нерухоме майно за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому втратив право власності на зазначений об’єкт оподаткування. Новий же власник сплачує податок починаючи з місяця, в якому виникло право власності.
Тобто, якщо особа продасть квартиру, наприклад, 23 червня 2012 року, то попередній власник повинен буде сплатити податок на нерухомість за січень-травень 2013 року, а новий вже за червень-грудень 2013 року.
При цьому орган ДПС буде надсилати фізичним особам податкові повідомлення-рішення про розмір нарахованого податку. Такі повідомлення будуть формуватися після отримання інформації про виникнення чи про перехід права власності на такий об’єкт у фізособи від органу держреєстрації прав на нерухоме майно. Також платники можуть самостійно звернутися до органів ДПС для звірки даних щодо площі житлової нерухомості, податкових пільг, ставок та нарахованої суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
Відповідно до ст. 265 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями, сплатити податок фізособа має протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення за місцем розташування об’єкта оподаткування.
Новости | Просмотров: 371 | Добавил: Elena | Дата: 28.01.2013

Якщо у 2012 році Ви сплачували за своє навчання (середньо-професійне або вищу освіту) або навчання члена своєї сім'ї І-го ступеня споріднення, то Ви маєте право на податкову знижку. Тобто Ви можете повернути з бюджету суму витрачених коштів за навчання, але не більше 15 % (ставка податку).
Для отримання такої знижки необхідно до 31 грудня 2013 року включно, тобто протягом всього 2013 року, подати до ДПІ за місцем проживання річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.
Але найважливіше - наявність документів, що підтверджують суми коштів сплачених за навчання. До переліку таких документів входять квитанції, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери, договір з навчальним закладом, довідка про отримані у звітному році доходи, документи, які підтверджують ступінь споріднення (у разі компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти члена сім’ї І-го ступеня споріднення) тощо.
Для прискорення проведення податковим органом розрахунку сум, що підлягають поверненню з бюджету, рекомендуємо одразу надавати до податкового органу разом із декларацією копії зазначених документів.
Оригінали таких документів не надсилаються органу ДПС, але підлягають зберіганню платником податку протягом строку, достатнього для проведення податкової перевірки.
Важливо знати, якщо до кінця 2013 року Ви не скористатися правом на нарахування податкової знижки за наслідками 2012 року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.
ДПІ у Старобешівському районі повідомляє, що податкова знижка - це сума витрат платника податку у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) протягом звітного року, на суму яких дозволяється зменшення суми загального річного оподатковуваного доходу у вигляді заробітної плати, одержаного за наслідками такого року (стаття 166 Податкового кодексу).
Новости | Просмотров: 283 | Добавил: Elena | Дата: 22.01.2013

Готівку, отриману за реалізацію товарів (робіт, послуг), суб’єкт господарювання-фізична особа відображає у Книзі обліку доходів або у Книзі обліку доходів і витрат (для платників ПДВ). У разі внесення цих коштів на власний розрахунковий рахунок у банку, відкритий для здійснення підприємницької діяльності, платник повторно не включає їх до складу доходу платника єдиного податку. При цьому, у платіжному дорученні зазначається призначення платежу «виручка за певний період».
Важливо пам’ятати, що сума коштів, внесена на власний розрахунковий рахунок за певний період, не повинна перевищувати суму доходу, відображену в Книзі за відповідний період (Узагальнююча податкова консультація щодо порядку визначення складу доходів суб’єктів господарювання-фізичних осіб-платників єдиного податку, затвердженою Наказом ДПС України від 24.12.12 №1183).
Новости | Просмотров: 299 | Добавил: Elena | Дата: 22.01.2013

Починаючи з 2013 року для фізичних осіб-підприємців, які застосовують спрощену систему оподаткування та обрали для себе ІІ групу, запроваджується річний звітний період замість квартального. Відповідна норма передбачена Законом України № 5503-VI. від 20.11.2012 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків та зборів”. Це значно спростить процедуру ведення бізнесу, зменшить обсяг звітності для цієї категорії підприємців та витрати робочого часу.
Водночас, звертаємо увагу платників єдиного податку ІІ групи на те, що за звітний період - 4 квартал 2012 року – податкову декларацію необхідно подати протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного періоду, тобто не пізніше 11 лютого 2013 року.
Новости | Просмотров: 241 | Добавил: Elena | Дата: 21.01.2013

Відтепер, будь-яке підприємство з іноземними інвестиціями, незалежно від країни походження капіталу, зможе скористатись податковим сервісом щодо аналізу моделей господарських операцій підприємств з іноземними інвестиціями. Запровадження цього сервісу допоможе іноземним інвесторам отримати правову оцінку інвестпроектів на наявність податкових ризиків, а це, в свою чергу, допоможе бізнесу уникати ризикових ситуацій через невірне тлумачення національного законодавства іноземними підприємцями.
Для багатьох інвесторів неприємним сюрпризом стають повідомлення про порушення, допущені під час реалізації інвестиційного проекту та нараховані штрафні санкції. Як свідчать аналітики податкової, інвестори не завжди правильно трактують податкове законодавство і не розуміють тих меж, за якими оптимізація стає порушенням. Більше того, сьогодні існує стійкий ринок послуг щодо побудови бізнес-процесів, які, з точки зору податкового законодавства, є незаконними. Доволі часто менеджери компаній користуються цими схемами без відома роботодавців для оптимізації витрат.
Таким чином, запровадження нового податкового сервісу допоможе уникати цих неприємностей підприємствам з іноземними інвестиціями. Крім того, вони також зможуть перевірити і добросовісність своїх можливих підприємств-контрагентів.
Податкова, у свою чергу, оперативно розглядатиме звернення підприємців та повідомлятиме їх про відповідність господарської операції податковому законодавству. Листування буде індивідуальним та повністю конфіденційним. При цьому всі виявлені помилки підприємці матимуть змогу виправити самостійно до офіційного оформлення операції.
Новости | Просмотров: 280 | Добавил: Elena | Дата: 21.01.2013

Державним службовцям необхідно до 1 травня подати податкову декларацію про майновий стан і доходи отримані за 2012 рік до органу ДПС за місцем реєстрації, але виключно у випадках передбачених розділом IV Податкового кодексу України, а саме у випадку отримання інвестиційного прибутку, нецільової благодійної допомоги чи оренди майна фізичної особи, тощо. Якщо ж такі випадки відсутні, подавати податкову декларацію не потрібно.
Міністерство доходів і зборів України наголошує на тому, що усі державні службовці зобов'язані щороку подавати до 1 квітня за місцем служби ще одну декларацію – про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік. Це передбачено Законом України від 07 квітня 2011 року № 3206 -VI "Про засади запобігання і протидії корупції". Якщо ж держслужбовець перебуває у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами або для догляду за дитиною, тимчасово непрацездатний, перебуває за межами України або під вартою, то така декларація подається за звітний рік до 31 грудня.
Державні службовці, які звільняються з місця роботи, також зобов'язані подати декларацію до розірвання трудового договору.
Форма податкової декларації, затверджена наказом Міністерства фінансів України від 07.11.2011 №1395 "Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи".
Міністерство доходів і зборів України рекомендує всім державним службовцям своєчасно подати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру та податкову декларацію про майновий стан і доходи.
Новости | Просмотров: 297 | Добавил: Elena | Дата: 17.01.2013

Стартовала компания декларирования доходов граждан, полученных в 2012 году. Основной ориентир декларационной кампании этого года в ГНИ в Старобешевском районе – донести до каждого гражданина, что уплата налогов это не только наша обязанность, но и необходимое условие для обеспечения выплаты пенсий и стипендий, заработной платы работникам здравоохранения и образования, внедрения многих программ для поддержки малообеспеченных и социально незащищенных слоев населения, наших детей.

Большой интерес у граждан всегда вызывает участие в компании по декларированию известных деятелей культуры и спорта. Свое отношение к одной из обязанностей наших сограждан высказал при встрече с работниками инспекции Дмитрий Халаджи - 32-хкратный рекордсмен Книги Гиннесса (три - международных, 29-ть входят в Книги рекордов Украины и России), 11-тикратный мировой рекордсмен по гиревому спорту, Чемпион Украины по пауэрлифтингу, Мастер спорта международного класса.

Дмитрий, как Вам наверное известно, что согласно действующему законодательству, граждане Украины до 1 мая обязаны задекларировать свои доходы, полученные в 2012 году. Каково Ваше отношение к декларированию доходов?
- Я считаю, что добровольное декларирование доходов - это свидетельство налоговой культуры граждан и их уважения к государству, необходимый атрибут цивилизованного общества. На сегодня, я думаю, большинство наших граждан знают и понимают, что уплата налога на дохододы является существенным источником повышение уровня медицинского обслуживания, образования, развития культуры и, что для меня является особо актуальным, – спорта. Ведь для стольких мальчишек и девчонок занятие любимым видом спорта на сегодня остаётся только мечтой и наша с вами задача – создать условия для обеспечения наших детей, а именно наше будущее, достойными условиями не только жизни, но и образования и развития.

Чем, по Вашему мнению, будет отличаться компания декларирования в текущем году?
- Дорогие земляки, кампания декларирования – дело для нас давно знакомое, хотя методы и формы ее проведения совершенствуются из года в год. Хочу пожелать, чтобы в этом году кампания прошла на высоком и сознательном уровне.
Я считаю, что добровольное декларирование доходов - это свидетельство налоговой культуры граждан и их уважения к государству, необходимый атрибут цивилизованного общества. Ведь мы считаем себя культурной и цивилизованной нацией. Воспитываем данные качества и в своих детях. А вот воспитать в них налоговую культуру нам помогают налоговики своими нестандартными, что очень важно для подрастающего поколения, методами. Любой взрослый, который просмотрел мультфильм «Город мечты», мечтает жить в нем.
Давайте будем не только мечтать, а все вместе – по частице «строить» свой заветный «Город».
Новости | Просмотров: 302 | Добавил: Elena | Дата: 17.01.2013

Нагадуємо, що з 1 січня 2013 року в Україні введено податок на нерухомість. Це передбачено статтею 265 Податкового кодексу України. Платниками такого податку є власники житлової нерухомості, як фізичні, так і юридичні особи, у тому числі і нерезиденти. До 1 липня звітного року податкові органи обчислюють для фізичних осіб суму податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та надсилають за місцезнаходженням об'єкта житлової нерухомості пода
Фізичні особи сплачують податок на нерухоме майно протягом 60 днів із дня вручення такого повідомлення-рішення за місцем розташування об'єкта оподаткування через установи банків та поштові відділення.
Більшості громадян новий податок не торкнеться. Податковим кодексом передбачені пільги для власників квартир та житлових будинків, площа яких не перевищує 120 м. кв. та 250 м. кв. відповідно, не оподатковуватимуться. Сплачуватиметься податок лише за ті метри, які перевищують зазначені квадрати.
Згідно із п..п. 265,7.3 Податкового кодексу України громадяни, які мають у власності кілька житлових об’єктів, за бажанням можуть звернутися до податкової для визначення об’єкта, за який буде сплачуватися податок на нерухомість. В інакшому випадку пільга застосовуватиметься до того житла, в якому платник податку зареєстрований.
За несвоєчасну сплату податку на нерухомість передбачено штрафні санкції. При затримці сплати до 30 днів сума штрафу складатиме 10 відсотків погашеного податкового боргу, більше 30 днів – 20 відсотків.
Новости | Просмотров: 310 | Добавил: Elena | Дата: 14.01.2013

Магазин Рыболов
Погодка
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 15
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0
    Copyright MyCorp © 2024 Бесплатный хостинг uCoz