Понедельник, 29.04.2024, 20:28
СТАРОБЕШЕВО
Главная | Налоговая информирует | Регистрация | Вход
Основное меню
Время
Пульс податкової
Свежий анекдот
Мы в соц. сетях
Вход
Главная » Статьи

Всего материалов в каталоге: 690
Показано материалов: 671-680
Страницы: « 1 2 ... 66 67 68 69 »

Зокрема, за вчинення нотаріальних дій державними нотаріальними конторами, а також виконавчими комітетами сільських, селищних та міських рад державне мито сплачується до вчинення нотаріальних дій, а за видачу дублікатів нотаріально посвідчених документів, що є в справах нотаріальних контор, - при їх видачі.
Державне мито за угодами, за якими одна сторона звільняється від сплати державного мита, сплачується другою стороною, яка не звільнена від сплати державного мита, або пропорційно за домовленістю сторін.
За державну реєстрацію актів цивільного стану а також за повторну видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, державне мито сплачується до подання відповідної заяви.
Розрахункові/касові документи про сплату державного мита додаються до примірників посвідчених правочинів, до заяв про державну реєстрацію актів цивільного стану та інших відповідних матеріалів про видачу документів, а також до документів реєстрації укладених на біржах угод.
Нагадаємо, що платниками державного мита на території України є фізичні та юридичні особи за вчинення в їхніх інтересах дій та видачу документів, що мають юридичне значення, уповноваженими на те органами.
Державне мито справляється за ставками у розмірах (частинах) неоподатковуваного мінімуму доходів громадян та в процентному відношенні до відповідної суми документа (вартості відчужуваного майна тощо).
Відповідні норми передбачено Інструкцією про порядок обчислення та справляння державного мита, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 07.07.2012 №811. Цей наказ набрав чинності з 8 жовтня 2012 року.
Також визнано таким, що втратив чинність, наказ Головної державної податкової інспекції України від 22.04.1993 №15 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення та справляння державного мита.
Новости | Просмотров: 387 | Добавил: Elena | Дата: 23.10.2012

Прибуток по новому!

З 1 січня 2013 року докорінно змінюється підхід до декларування та сплати платниками податку на прибуток своїх податкових зобов'язань.
Платники податку на прибуток (крім новостворених, виробників сільськогосподарської продукції, неприбуткових установ (організацій) та платників податків, у яких доходи, що враховуються при визначенні об'єкта оподаткування, за останній річний звітний податковий період не перевищують 10 мільйонів гривень) щомісяця сплачують авансовий внесок з податку на прибуток у порядку і в строки, які встановлені для місячного податкового періоду, у розмірі не менше 1/12 нарахованої до сплати суми податку за попередній звітний (податковий) рік без подання податкової декларації.
Платники податку, які зареєстровані протягом звітного (податкового) року (новостворені), сплачують податок на прибуток на підставі річної податкової декларації за період діяльності у звітному (податковому) році без подання податкової декларації за звітні (податкові) періоди (календарний квартал, півріччя та дев'ять місяців) та не сплачують авансового внеску.
Платники податку, у яких доходи, що враховуються при визначенні об'єкта оподаткування, за останній річний звітний (податковий) період не перевищують 10 мільйонів гривень, та неприбуткові установи (організації) сплачують податок на прибуток на підставі податкової декларації, яку подають до органів державної податкової служби за звітний (податковий) рік і не сплачують авансових внесків.
У складі річної податкової декларації платником податку подається розрахунок щомісячних авансових внесків, які мають сплачуватися у наступні дванадцять місяців. Визначена в розрахунку сума авансових внесків вважається узгодженою сумою грошових зобов'язань.
При цьому дванадцятимісячний період для сплати авансових внесків визначається починаючи з місяця, наступного за місяцем, в якому визначено граничний строк подання річної податкової декларації за попередній звітний (податковий) рік, до місяця подання податкової декларації за поточний звітний (податковий) рік.
Головним у таких змінах є те, що платники податку на прибуток самостійно визначатимуть авансовий внесок, що підлягатиме сплаті щомісячно.
При цьому пунктом 2 підрозділу 4 розділу XX Податкового кодексу встановлено, що платники податку на прибуток підприємств, які починаючи з 2013 року подають річну податкову декларацію відповідно до пункту 57.1 статті 57 цього Кодексу, сплачують у січні - лютому 2013 року авансовий внесок з цього податку у розмірі 1/9 податку на прибуток, нарахованого у податковій звітності за дев'ять місяців 2012 року, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.
Таким чином, проведення розрахунків сплати податкових зобов'язань починаючи з 1 січня 2013 року буде здійснюватися виключно за встановленими Податковим кодексом підходами.
Новости | Просмотров: 377 | Добавил: Elena | Дата: 22.10.2012

Допоможе ВЕБ-ПОРТАЛ ДПС УКРАЇНИ

Офіційний веб-портал ДПС України (sts.gov.ua) допоможе будь-кому вирішити питання стосовно податків. Відвідавши портал Ви можете:

дізнатися про:

Реєстр платників ПДВ;
Анульовані свідоцтва платників ПДВ;
Адреси масової реєстрації платників податків;
Свого бізнес-партнера;
Перевірити свідоцтво платника єдиного податку;

ознайомитися з:

«Єдиною базою податкових знань»;
Податковими роз’ясненнями та узагальнюючими податковими роз’ясненнями ДПС України;
Проектами регуляторних актів;
Рішеннями місцевих рад щодо плати за землю та місцевих податків та зборів;

знайти цікавого співрозмовника на форумі ДПС України

корисне
Акредитований центр сертифікації ключів;
Пульс податкової;
Електронна звітність.

Крім того, запроваджено новий сервіс «Тиждень тематичних консультацій» - надання в інтерактивній формі консультацій платникам податків з питань застосування податкового законодавства відповідно до заявленої теми.
Новости | Просмотров: 384 | Добавил: Elena | Дата: 22.10.2012

Сьогодні в нашій країні, нажаль, ще й досі залишаються поширеними тіньові процеси в сфері виплати заробітної плати, чим порушується конституційне право кожного громадянина на гідний рівень життя для себе та своїх близьких, на своєчасну виплату нагороди за працю, достатній рівень пенсійного забезпечення, отримання соціальних гарантій тощо.
Цей перелік можна продовжувати довго, адже ті громадяни, які погоджуються отримувати заробітну плату в "конверті", не лише сприяють розвитку тіньових схем ухилення від сплати податків, а ще й самі себе позбавляють соціальної захищеності. У більшості випадків, громадяни чітко не усвідомлюють, що серед суттєвих мінусів нелегальної заробітної плати – відсутність трудового стажу та гарантованого розміру заробітної плати.
Крім того, немає жодних соціальних гарантій, передбачених законодавством, таких як: право на відпуску (тим більше, додаткову або без збереження зарплати), відпуску з вагітності та пологів; право на дострокових вихід на пенсію, право на скорочений робочий день (тиждень), право на охорону праці, право на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.
Треба завжди пам’ятати кожному, що умови праці та оплати праці у випадку неофіційного оформлення працівника визначатимуться тільки особистим ставленням керівника до конкретної людини, що завжди існує ризик звільнення у будь-який момент без виплати заробітної плати та вихідної допомоги, що отримання пенсії за віком буде мінімальним.
Отже, дбайте про своє майбутнє та майбутнє своїх близьких вже сьогодні, захистить свої права та не позбавляйте державу можливості захистити вас у випадку здійснення неправомірних дій працедавцем по відношенню до вас.
З метою посилення боротьби з тіньовими доходами ми пропонуємо звертатися у податкові органи з інформацією про всі факти виплати заробітної плати неофіційним шляхом та закликаємо вас бути пильними та небайдужими до себе!
Новости | Просмотров: 320 | Добавил: Elena | Дата: 22.10.2012

Податкова служба збиратиме побажання платників для розробки програми лібералізації податкової політики

Голова Державної податкової служби України Олександр Клименко доручив керівникам територіальних органів ДПС наступного тижня провести у регіонах комунікаційні сесії з місцевими підприємцями та громадськістю.

Новости | Просмотров: 337 | Добавил: Alex-stb | Дата: 19.10.2012

Відповідно до Закону України«Про Державний бюджет України на2012 рік» розмір мінімальноїзаробітної плати становитеме:
з 01.10.2012-30.11.2012 – 1 118 грн.
з 01.12.2012-31.12.2012 – 1 134 грн.
Згідно з розділом ХІХ (Прикінцеві положення) Податкового кодексу України до п.п.169.4.1 пункту 169.4 статті 169 (Перерахунок податку та податкові соціальні пільги) цього Кодексу до 31 грудня 2014 року для застосування цього підпункту податкова соціальна пільга (далі - ПСП) надається в розмірі, що дорівнює 50% розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (1073 грн. х 50%) (у розмірі на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року. У 2012 році податкова соціальна пільга дорівнює – 536,50 грн.
Підпункт 169.4.1 Податкового кодексу України визначає, що ПСП застосовується до доходу, нарахованого протягом звітного податкового місяця як заробітна плата (інші прирівняні до неї згідно із законодавством виплати, компенсації та винагороди), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює сумі місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 грн. – 1500,00 грн.
Збільшення протягом року прожиткового мінімуму не впливає на граничний розмір доходу, що дає право на застосування ПСП до заробітної плати. Цей показник розраховується виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи, що діє станом на 1 січня – 1073 грн.(пп.169.4.1п.169.4 ст.169 Податкового кодексу). Тобто протягом 2012 року граничний розмір заробітної плати, доякого можна застосовувати ПСП, буде дорівнювати 1500 грн.
Новости | Просмотров: 357 | Добавил: Elena | Дата: 17.10.2012

За дев»ять місяців 2012 року платниками податків, які знаходяться на обліку в ДПІ у Старобешівскому районі Донецької області ДПС сплачено до Зведеного бюджету України 180924,7 тис.грн. У порівнянні з відповідним періодом 2011 року надходження до Зведеного бюджету збільшились на 23,1 %, що в грошовому вираженні складає 33961,3 тис. грн..
До Державного бюджету України перераховано податків на суму 54634,9 тис. грн., минулорічний показник перевищено на 11187,3 тис.грн. або на 25,7 %.
До місцевого бюджету мобілізовано податкових платежів на загальну суму 126289,8 тис. грн.., що на 22% або на 22774,0 тис. грн.. більше аналогічного періоду минулого року.
Зростання надходжень відбулося завдяки налагодженим партнерським відносинам між податковою службою та бізнесом, а також сумлінності платників податків та підвищенню рівня податкової культури.
Новости | Просмотров: 349 | Добавил: Elena | Дата: 15.10.2012

З 12 серпня 2012 року введені дві додаткові групи платників єдиного податку для фізичних – 5 та юридичних осіб – 6. Граничний розмір доходу для цих груп встановлено на рівні 20 млн. грн. Максимальне число найманих працівників для 5 групи – 20, для 6 – 50. Ставка податку при сплаті ПДВ – 7%, при включені ПДВ до складу єдиного податку – 10% для обох груп.
Для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання повинен подати до органу державної податкової служби заяву (пп.298.1.1 п.298.1 ст.298 ПКУ).
Звертаємо увагу на те, що в разі перевищення гранично допустимого розміру доходу платники єдиного податку 3 і 4 груп можуть подати заяву про перехід в групи 5 і 6 не пізніше 20 числа місяця, наступного за календарним кварталом, в якому відбулося перевищення.
Новости | Просмотров: 317 | Добавил: Elena | Дата: 15.10.2012

Починаючи з 1 жовтня 2012 року розмір мінімальної заробітної плати в розрахунку на місяць становить 1118 грн. (ст.. 13 Закону України «Про державний бюджет України на 2012 рік»)
Новости | Просмотров: 326 | Добавил: Elena | Дата: 10.10.2012

про створення електронного кабінету
Новости | Просмотров: 324 | Добавил: Elena | Дата: 10.10.2012

Copyright MyCorp © 2024 Бесплатный хостинг uCoz