Четверг, 16.05.2024, 07:18
СТАРОБЕШЕВО
Главная | Налоговая информирует | Регистрация | Вход
Основное меню
Время
Пульс податкової
Свежий анекдот
Мы в соц. сетях
Вход
Главная » Статьи

Всего материалов в каталоге: 690
Показано материалов: 651-660
Страницы: « 1 2 ... 64 65 66 67 68 69 »

Шановні платники податків, з метою спрощення пошуку запитань-відповідей розміщених у Єдиній базі податкових знань щодо отримання послуг електронного цифрового підпису в акредитованому центрі сертифікації ключів Інформаційно-довідковий департамент державної податкової служби було створено категорію «620 Акредитований центр сертифікації ключів ІДД ДПС» з підкатегоріями:
620.01 загальна інформація;
620.02 реєстрація користувачів;
620.03 використання особистого ключа платником податків та програмного забезпечення АЦСК ІДД ДПС для подання звітності в електронному вигляді;
620.04 обслуговування сертифікатів ключів.
Новости | Просмотров: 294 | Добавил: Elena | Дата: 07.12.2012

Якщо виплата матеріальної допомоги має систематичний характер і така допомога надається всім або більшості працівників, наприклад, допомога на оздоровлення, при цьому її виплати передбачені положеннями про оплату праці найманих працівників (колективним договором, галузевою угодою тощо), прийнятими згідно з нормами трудового законодавства, то така матеріальна допомога з метою оподаткування прирівнюється до заробітної плати. Вся сума такої допомоги включається до загального місячного оподатковуваного доходу платника податку і оподатковується за ставками, встановленими п. 167.1 ст. 167 Податкового кодексу України, з урахуванням вимог п. 164.6 ст. 164 цього Кодексу.
Нагадаємо, підпунктом 14.1.48 п. 14.1 ст. 14 ПКУ визначено, що для цілей розділу IV „Податок на доходи фізичних осіб” цього Кодексу заробітна плата – це основна та додаткова заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, які виплачуються (надаються) платнику податку у зв’язку з відносинами трудового найму згідно із законом.
Водночас, якщо працедавець надає окремим працівникам нецільову благодійну (матеріальну) допомогу за їх заявами у зв’язку з особистими обставинами, яка носить разовий характер, наприклад на вирішення соціально-побутових потреб, то її оподаткування регулюється п. 170.7 ст. 170 ПКУ. Згідно з абзацом третім п.п. 170.7.1 ПКУ цільовою є благодійна допомога, що надається під визначені умови та напрями її витрачання, а нецільовою вважається допомога, яка надається без встановлення таких умов або напрямів.
Відповідно до абзацу першого п.п.170.7.3 п.170.7 ст.170 цього Кодексу не включається до оподатковуваного доходу сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, що надається резидентами - юридичними або фізичними особами на користь платника податку протягом звітного податкового року сукупно у розмірі, що не перевищує суми граничного розміру доходу, визначеного згідно з абзацом першим п.п.169.4.1 п.169.4 ст.169 ПКУ, встановленого на 1 січня такого року (у 2012 році – 1500 грн.). Сума перевищення допомоги над вказаним розміром включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку згідно з п.п.164.2.19 п.164.2 ст.164 ПКУ і підлягає оподаткуванню у джерела виплати за ставками встановленими п.167.1 ст.167 ПКУ.
Новости | Просмотров: 295 | Добавил: Elena | Дата: 06.12.2012

В Києві після реконструкції урочисто відкрито музей Державної податкової служби України. Почесними гостями церемонії відкриття стали Голова ДПСУ Олександр Клименко та керівники відомства минулих років.
Оновлений музей податкової служби розширено з двох виставкових залів до п’яти та обладнано за сучасними інтерактивними технологіями, у тому числі зручним кінозалом. В музеї ДПСУ істотно розширено експозицію, в якій представлено багато унікальних експонатів та зібрано чимало цікавих відомостей про минуле та сьогодення українського оподаткування.
«Сьогодні ми вшановуємо минуле податкової служби, її традиції і, особливо, людей, які присвятили податковій справі своє життя. У своїй роботі ми спираємося на досвід попередніх поколінь співробітників податкової служби. В якості прикладу для нас - їхнє самовіддане ставлення до своєї справи», - наголосив у своєму виступі О. Клименко.
Першими відвідувачами реконструйованого музею Державної податкової служби стали школярі - учні 5 класу київського ліцею №21. Для них було проведено пізнавальну екскурсію оновленими залами.
Голова ДПС України Олександр Клименко запевнив, що такі учнівські екскурсії стануть постійною практикою з метою виховання податкової культури.
«Ми не просто зберегли свою історію – ми прагнемо передати її наступним поколінням. Двері нашого музею відтепер відкриті для учнів навчальних та виховних закладів Києва, а також інших міст України. Ми сьогодні працюємо над тим, щоб екскурсії до музею стали елементом навчальної програми як для звичайних школярів, так і для учнів спеціалізованих «податкових» класів», - повідомив керівник ДПСУ.
Нагадаємо, що за підтримки ДПС України в усіх регіонах України вже створено 237 спеціалізованих «податкових класів», учні яких мають можливість поглиблено вивчати особливості податкової системи та податкові дисципліни. Крім того, для підвищення рівня податкової культури серед школярів ДПС разом з Міністерством освіти розробляють програму та підручники для курсу «Основи оподаткування», розрахованого на учнів 5-11 класів.
Новости | Просмотров: 298 | Добавил: Elena | Дата: 06.12.2012

Незабаром на веб-сайті ДПС України запрацює ще один новий сервіс - «Заповнення декларації про майновий стан і доходи», який надасть можливість заповнити декларацію про майновий стан і доходи як фізичним особам – підприємцям, так і громадянам з подальшим направленням її до податкового органу, не відвідуючи кабінетів ДПІ.
Державна податкова служба України впевнено рухається власним шляхом розвитку, який полягає у перетворені фіскального органу в сервісну службу. Взявши курс на поліпшення обслуговування платників, працівники податкової служби мають намір створити умови для взаємовигідної співпраці обох сторін. Процес системної перебудови відносин між податковою службою й платниками податків, що передбачає зміни акцентів діяльності ДПС, вже отримав практичне втілення. Стратегією розвитку податкової служби передбачена, зокрема, економія часу платника податків на співробітництво з податковими органами. Вагому роль у цьому відіграють електронні сервіси.
Офіційний веб-сайт ДПС України (www.sts.gov.ua) містить чимало сервісів, які суттєво спрощують навігацію для сумлінних суб’єктів господарювання у бурхливому океані бізнес-простору.
Бажаєте дізнатися більше про сервіси податкової служби - завітайте на офіційний веб-сайт ДПС України за електронною адресою (www.sts.gov.ua).
Новости | Просмотров: 311 | Добавил: Elena | Дата: 30.11.2012

Застосуванням касового апарату сьогодні вже нікого не здивуєш – всі європейські країни вже давно перейшли на облік по операціях з готівкою за допомогою реєстраторів розрахункових операцій. Але технології не стоять на місці, тому передові країни Європи крокують разом із вимогами сьогодення – в онлайн режимі дані про подібні операції передаються одночасно в банк та до фіскального органу. Відтепер і у наших платників податків є можливість приєднатися до прогресивного європейського досвіду.
Вже з 1 січня 2013 року запроваджується подання до органів ДПС по дротових або бездротових каналах зв’язку електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам’яті РРО. Підприємці матимуть альтернативу: або замінити старий РРО більш сучасним, або застосовувати існуючий апарат, оздобивши його модемом. Таким чином, впровадження контрольної стрічки в електронній формі є тенденцією до спрощення документообігу. Надання звітності в електронній формі дозволить навіть заощадити на придбанні касової стрічки. Зникає і необхідність її зберігання протягом трьох років.
До речі, платниками Донеччини використовуються майже 20 тис. реєстраторів розрахункових операцій. З початку року проведено 610 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахунки у готівковій формі із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій. Порівняно з минулим роком їх кількість скоротилася майже у 4 рази або на 1588 перевірок. Впровадження контрольної стрічки в електронній формі дозволить ще більше скоротити кількість перевірок у зв’язку із тим, що спочатку податкова буде ретельно аналізувати отримані дані.
І ще одна гарна новина - вчитися працювати за новими правилами можна буде до середини 2013 року – штрафних санкцій за помилки, допущені при освоєнні нових технологій в цей період законодавством не передбачено.
Новости | Просмотров: 371 | Добавил: Elena | Дата: 30.11.2012

Податкова служба отримала близько 5 тисяч пропозицій від платників щодо реформування податкової політики протягом останнього місяця. Про це повідомив Голова ДПСУ Олександр Клименко під час розширеного засідання Громадської ради.
Збір пропозицій відбувається в рамках розробки Програми лібералізації державної податкової політики до 2014 року. Цей документ відображатиме комплекс найбільш актуальних та затребуваних бізнесом інновацій у вітчизняній практиці оподаткування.
«Програма лібералізації формується за принципом паритетності інтересів держави та бізнесу. Вона стане нашою спільною „дорожньою картою”, керуючись якою ми будемо стабільно працювати наступні два роки», – заявив Голова податкової Олександр Клименко.
За його словами, під час збору пропозицій особлива увага приділяється думці малого та середнього бізнесу в регіонах, у тому числі в малих містах та на депресивних територіях.
Для цього проведено понад 1500 комунікаційних сесій з бізнесом, провідними експертами, представниками громадськості. Встановлено понад 450 спеціальних скриньок для збору пропозицій громадян у письмовому вигляді. Висловити своє бачення необхідних податкових змін можна також через єдиний веб-портал ДПСУ, електронну пошту і соціальні мережі.
«Для нас дуже важливо врахувати регіональну специфіку та ті проблемні моменти із адмініструванням податків, що виникають на місцях. Ми не просто прислухаємося до пропозицій бізнесу. Ми орієнтуємося на них при плануванні своєї роботи. І попередній аналіз пропозицій продемонстрував, що очікування бізнесу переважно співпадають із планами уряду та податкової служби», – зазначив керівник податкової.
Відповідно до пропозицій, бізнес розраховує на зниження ставок і зменшення кількості податків, спрощення розрахунку і адміністрування податків, вдосконалення законодавчої бази.
Нагадаємо, Програму лібералізації державної податкової політики до 2014 року ДПСУ розробляє на виконання доручення Президента України. Основним завданням Програми є створення комфортних та зручних умов для бізнесу, зокрема в адмініструванні податків. При цьому передбачається збільшення податкових зборів за рахунок детінізації економіки.
Новости | Просмотров: 299 | Добавил: Elena | Дата: 30.11.2012

Створення сприятливих умов для підприємництва

З метою подолання корупційних явищ, в Державній податковій службі працює сервіс, який дозволяє громадянам разом із податківцями остаточно подолати корупцію, ліквідувати перешкоди, що заважають здійснювати підприємницьку діяльність.

«Пульс податкової» усуває труднощі у спілкуванні із податковою. Завдяки сервісу громадяни мають змогу напряму звертатися до керівництва ДПСУ із повідомленнями про труднощі у стосунках з податковою, позиціями щодо вдосконалення роботи Служби тощо. Лінія ДПС України працює за принципом «call-back». Податківці не тільки приймають звернення громадян, але й потім повідомляють заявникам про результати розгляду та вжиті заходи.
Номер телефону «Пульсу податкової»: (044) 284-00-07.
Новости | Просмотров: 282 | Добавил: Elena | Дата: 16.11.2012

С 25.11.2012 года вступит в действие ПКМУ от 07.11.2012 года № 1017,
которым установлен¬ы минимальны¬е оптово-отпускные и розничные цены на
отдельные виды алкогольны¬х напитков.

Размер минимальны¬х оптово-отпускных и розничных цен будет составлять:

- на водку и ликеро-водочные изделия - соответств¬енно до 96,18 грн. за 1 литр 100%-го спирта (оптово-отпускная цена) и 142,5 грн. за 1 литр 100%-го спирта (розничная¬ цена);

- на иные сброжженны¬е напитки, смеси из них и смеси сброжженных¬ напитков с безалкогольными - до 103,0 грн. и 154 грн. (за то же количество¬ чистого спирта) соответств¬енно;

- на коньяк, бренди 3 звездочки - до 124, 5 грн и 194,5 грн. соответств¬енно;
- на коньяк, бренди 4 звездочки – до 140,5 грн. и 219,5 грн. соответств¬енно;
- на коньяк, бренди 5 звездочек - 158,1 грн. и 247,0 грн. соответств¬енно;

- на прочие спиртовые дистилянты¬ и спиртные напитки - до 124, 5 и 194,5 грн.

- на вина в стеклянной¬ таре вместимост¬ью 0,7 л.и другой таре вместимост¬ью 1 л. - до 18 грн.;
- на вина в стеклянной¬ таре вместимост¬ью 0,7 л. и 0,75 л. по кодам УКТВЭД 2204 10, 2204 21 10 00, 2204 29 10 00 - до 26 грн.
Минимальны¬е оптово-отпускные и розничные цены рассчитыва¬ются как
произведен¬ие соответств¬ующих утвержденн¬ых минимальны¬х цен, крепости и
емкости тары (в литрах), разделенно¬е на 100%. Например, на водку
крепостью 40 градусов и емкостью 0,5 литра минимальна¬я розничная цена составит
28,50 (142,5 грн. х 40 х 0,5 /100).
Второй этап увеличения минимальной цены на водку и ликеро-водочные изделия произойдет с 01.03.2012 года.
Новости | Просмотров: 693 | Добавил: Elena | Дата: 16.11.2012

Громадяни можуть отримати реєстраційний номер картки платника податків (більш відомий як «ідентифікаційний номер», або ІНПП) не тільки за місцем проживання, а й у відділенні податкової служби за місцем отримання доходів чи за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування.
Така ж можливість надана платникам для повторного отримання картки (наприклад, за умов її втрати), внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків або отримання з нього даних про суми виплачених доходів.
На даний момент громадянин може безперешкодно отримати картку платника за місцем офіційної реєстрації протягом 5-ти днів. Якщо ж він бажає пройти реєстрацію чи внести зміни до Державного реєстру у сервісних центрах податкової за місцем роботи чи іншого об’єкта оподаткування, то це займає 10 днів. Втім, ДПСУ планує скоротити цей термін до 5 робочих днів. Для цього вже створені усі технічні можливості: вдосконалене програмне забезпечення, працює новий потужний сервер. Ініціативи податкової викладені у наказі, що очікує реєстрації у Міністерстві юстиції.
Фахівці податкової служби нагадують, що за бажанням платника орган ДПС може проставити у паспорт громадянина України відмітку з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків.
Новости | Просмотров: 270 | Добавил: Elena | Дата: 16.11.2012

У користувачів РРО є час для вивчення порядку передачі до органів державної податкової служби електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків.
Починаючи з 1 січня 2013 року наберуть чинності зміни до Закону №265 внесені Законами України від 02.12.10 №2756-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Податкового кодексу України», від 07.07.11 №3609-VI від 24 травня 2012 року N 4834-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України», якими передбачено створення реєстраторами розрахункових операцій контрольних стрічок в електронному вигляді (паперова форма контрольної стрічки зберігається), забезпечення неможливості спотворення або знищення даних про проведені розрахункові операції, копій розрахункових документів, які на ній містяться, можливість ідентифікації зазначеного реєстратора на такій стрічці.
Міністерство фінансів України 08.10.2012 Наказом № 1057 затвердило «Вимоги щодо створення контрольної стрічки в електронній формі у реєстраторах розрахункових операцій та модемів для передачі даних та Порядок передачі електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій дротовими або бездротовими каналами зв’язку до органів державної податкової служби».
Електронна контрольна стрічка повинна буде містити електронні копії всіх фіскальних чеків і Z-звітів. Для цього у Законі № 265 з 1 січня 2011 року введено термін модем - це окремий або у складі реєстратора розрахункових операцій пристрій, призначений для передачі копії сформованих реєстратором розрахункових операцій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків в електронній формі по дротових або бездротових каналах зв'язку, до складу якого входить пам'ять для тимчасового зберігання цих копій.
Суб'єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, або електронні контрольно-касові реєстратори, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, повинні подавати до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв'язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам'яті реєстраторів розрахункових операцій або в пам'яті модемів, які до них приєднанні.
Суб'єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, за виключенням електронних контрольно-касових реєстраторів, повинні подавати до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв'язку інформацію про обсяг розрахункових операцій, виконаних в готівковій та/або в безготівковій формі, або про обсяг операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, яка міститься в їх фіскальній пам'яті.
Новости | Просмотров: 349 | Добавил: Elena | Дата: 12.11.2012

Copyright MyCorp © 2024 Бесплатный хостинг uCoz