Среда, 14.11.2018, 12:39
СТАРОБЕШЕВО
Главная | Налоговая информирует | Регистрация | Вход
Основное меню
Время
Пульс податкової
Свежий анекдот
Мы в соц. сетях
Вход
Главная » Статьи » Новости

Прийняття податкових документів засобами телекомунікаційного зв'язку
Територіальні органи Міндоходів у процесі прийняття податкових документів засобами телекомунікаційного зв'язку дотримуються вимог Податкового кодексу України (далі - Кодекс), Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 29.12.2010 р. N 1246 (далі - Порядок), та Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку, затвердженої наказом ДПАУ від 10.04.2008 р. N 233 "Про подання електронної податкової звітності", зареєстрованої в Мін'юсті України 16.04.2008 р. за N 320/15011 (далі - Інструкція).

Згідно з п. 1 - 4 розділу III Інструкції податкові документи в електронному вигляді можуть бути надіслані до органів ДПС засобами телекомунікаційного зв'язку за звітні періоди у терміни, визначені законодавством для відповідних податкових документів у паперовій формі.

Відповідно до вимог п. 7 розділу II Інструкції підставою для прийняття податкового документа в електронному вигляді є:

відповідність затвердженому формату (стандарту);

підтвердження електронних цифрових підписів (далі - ЕЦП) платника податків та його посадових осіб (підписи яких є обов'язковими для звітів у паперовій формі) за умов, встановлених ст. 3 Закону України "Про електронний цифровий підпис";

чинність відповідного посиленого сертифіката ключа під час накладання ЕЦП.

Перша квитанція є підтвердженням платнику податків передачі його податкових документів в електронному вигляді до територіальних органів Міндоходів засобами телекомунікаційного зв'язку. Ця квитанція надсилається територіальними органами Міндоходів на електронну адресу платника податків, з якої було надіслано податкову звітність. Другий примірник першої квитанції в електронному вигляді зберігається в територіальному органі Міндоходів. Якщо на електронну адресу платника податків не надійшла перша квитанція, то податковий документ вважається неодержаним.

Пунктом 201.1 ст. 201 Кодексу визначено, що в податковій накладній зазначаються в окремих рядках такі обов'язкові реквізити, зокрема:

порядковий номер податкової накладної;

дата виписування податкової накладної;

повна або скорочена назва, зазначена в статутних документах юридичної особи, або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - продавця товарів/послуг;

податковий номер платника податку (продавця та покупця);

місцезнаходження юридичної особи - продавця або податкова адреса фізичної особи - продавця, зареєстрованої як платник податку;

повна або скорочена назва, зазначена в статутних документах юридичної особи, або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - покупця (отримувача) товарів/послуг.

Згідно з п. 9 Порядку причинами відмови у прийнятті податкової накладної та/або розрахунку коригування до реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних є:

наявність помилок;

відсутність у Єдиному реєстрі податкових накладних відомостей, що містяться в податковій накладній, яка коригується;

факт реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування з такими ж реквізитами.

Враховуючи зазначене, при реєстрації податкових накладних здійснюється звіряння даних щодо місцезнаходження суб'єкта господарювання, перебування у реєстрі платників податку на додану вартість, чинності посиленого сертифіката ключа під час накладання ЕЦП тощо.
Категория: Новости | Добавил: Elena (24.06.2014)
Просмотров: 113
Магазин Рыболов
Погодка
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 15
Друзья сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz
 • Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0
  Copyright MyCorp © 2018 Бесплатный хостинг uCoz