Понедельник, 27.05.2019, 08:33
СТАРОБЕШЕВО
Главная | Налоговая информирует | Регистрация | Вход
Основное меню
Время
Пульс податкової
Свежий анекдот
Мы в соц. сетях
Вход
Главная » Статьи » Новости

Митні органи готові до спрощеного режиму експорту в рамках Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом
Митні органи готові до видачі сертифікатів форми EUR.1, які підтверджуватимуть українське походження товарів у рамках Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом.
Про це заявив заступник Міністра доходів і зборів Віталій Науменко на спільному брифінгу керівництва Міндоходів у Кабінеті Міністрів.
“У рамках підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом хочу повідомити про готовність митних органів до видачі сертифікатів форми EUR.1, які підтверджуватимуть українське походження товарів”, - сказав Віталій Науменко.
Він зазначив, що для цього в митній службі вже пройшло навчання 90 осіб. Крім того, з метою підтримки експорту українських товарів та виконання міжнародних зобов’язань України розроблено Порядок видачі сертифікатів форми “EUR.1” аналогічний тому, який діє в європейських країнах.
Зокрема, Порядок передбачає максимальне спрощення видачі сертифікатів походження на безоплатній основі з одночасним посиленням відповідальності експортера за достовірність інформації, яка необхідна для визначення українського походження товару.
Для впровадження в Україні інституту (схваленого) експортера Міністерство доходів і зборів України веде роботу з визначення переліку підприємств-експортерів, яким може бути надано статус схваленого експортера. Ідеться про торгівлю з державами ЄАВТ, які у подальшому можуть експортувати товари до ЄС без сертифікату походження.
“Ми отримали звернення бізнесу, які бажали стати учасниками інституту схваленого експортера, провели перевірки і готові одразу після рееєстраціі в Мінюсті розроблених Порядків запровадити для таких компаній механізм без подання сертифікатів EUR.1” , - підкреслив Віталій Науменко.
Заступник Міністра повідомив, що митниці Міндоходів провели “круглі столи” для підприємств-експортерів щодо правил походження товарів та переліку документів, які підтверджують преференційне походження товарів, переваг використання статусу схваленого експортера під час декларування походження товарів у рамках Угоди про асоціацію. “Ми готові до такої процедури”, – наголосив Віталій Науменко.
Категория: Новости | Добавил: Elena (21.05.2014)
Просмотров: 105 | Теги: Митні органи готові до спрощеного р
Магазин Рыболов
Погодка
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 15
Друзья сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz
 • Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0
  Copyright MyCorp © 2019 Бесплатный хостинг uCoz